Bahçeli’den ’14 Mayıs’ mesajı: Sinsi planları bozacağız

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, seçim çalışmaları kapsamında geldiği Kastamonu Cumhuriyet Meydanı’nda açıklamalarda bulundu.

Bahçeli’nin konuşmalarından satırbaşları:

Zelzele bölgesinde 105 bin konutun inşasına başlanmıştır. İmanın olduğu yerde imkan da vardır ve ortadadır. Bizim için imkansız diye bir şey yoktur. Hayatını kaybetmiş insanlarımızı geri getiremezsek de onların anılarına hürmet duymamız ve ailelerinin acil gereksinimlerini karşılamamız mümkündür. Cumhur İttifakı’nın duruşu yerli ve ulusaldır. Boşa sallayıp dolu tutmanın peşinden hiç koşmayız. Yaptık mı adam üzere yaparız, milletimiz ne diyorsa onu söyler onu yaparız. Zira tarafımız Türkiye’dir zira tarafımız mazlum gönüllerdir.

’14 MAYIS’ MESAJI

Gaziantep’in Nurdağı ilçesinde imali biten köy konutlarının teslim merasiminde umut dolu geleceğimizin aydınlığını gördük. Kelamımız kelamdır, hiçbir insanımızı açıkta bırakmayacağız. Türkiye’nin önü açıktır. Ülkemiz bir yol kazasına mahkum olmamalıdır. Yazılan dış menşeli senaryolara çığ üzere reaksiyonlar gelmelidir. Şu sorularıma okkalı bir yanıt veriniz. Sel ve su baskınlarını istismar edenleri 14 Mayıs’ta şaşkına çevirecek misiniz? Nerede bu devlet diye gayeli soru soranlara dünyanın kaç bucak olduğunu öğretecek misiniz? Bu evetlerin sayesinde sinsi planları bozacağız. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir